AKTUALNOŚCI


Kolejne ciekawe spotkanie. Tym razem gościliśmy w VI Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół nr 3 im. B.Barbackiego w Nowym Sączu. Uczniowie z klasy I C Biol – Chem mieli okazję w ramach edukacji prozdrowotnej posłuchać wykładu mgr fizjoterapii Doroty Mróz na temat “Prawidłowego rozwoju dziecka” z NZOZ Centrum Rehabilitacji Neurokinezis.
Dziękujemy za poświęcony czas uczniom oraz Dyrekcji za możliwość przeprowadzenia wykładu i Pani Irenie Mikusz za zaproszenie. pozdrawiamy

Mimo codziennej owocnej pracy, staramy się w każdej wolnej chwili podnosić swoje kwalifikacje. W ostatnim czasie Nasi specjaliści brali udział w dwudniowym szkoleniu na temat “Wspomagania rozwoju dzieci ze specyficznymi problemami w nauce – Szkolny program interwencyjny Sally Goddard Blythe oparty o integrację odruchów oraz ocenę neuromotorycznej gotowości do nauki testem przesiewowym INPP”

Po raz kolejny odwiedzamy przedszkolaków. Tym razem w Przedszkolu Mali Odkrywcy przy ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Wspaniała atmosfera, ogromne zainteresowanie i jak zawsze nadzwyczajne dzieciaki! Dziękujemy dyrekcji i opiekunkom za pomoc w organizacji warsztatów. Już cieszymy się na kolejne spotkania w innych przedszkolach.
DZIĘKUJEMY

NZOZ Centrum Rehabilitacji Neurokinezis świadczy kompleksową rehabilitację dla niemowlaków, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Cyklicznie organizujemy TURNUSY REHABILITACYJNE w Krynicy Zdroju. Więcej informacji www.neurokinezis.pl/turnusy/

WARSZTATY DLA RODZICÓW “Karmienie piersią i neurologopedia”

W kwietniu 2017 z myślą o rodzicach zorganizowaliśmy kolejne warsztaty tym razem tematem było karmienie piersią, w które wprowadziła Nas Maria Filipowicz – doradca laktacyjny z poradni laktacyjnej Medikor. Całość dopełniła Sylwia Dominik – neurologopeda z NZOZ Centrum Rehabilitacji Neurokinezis. Rodzice chętnie korzystali z porad naszych specjalistów.

Dziękujemy fantastycznym przedszkolakom z Zespołu Przedszkoli ul. Paderewskiego w Nowym Sączu “Miejskie Przedszkole nr 10 i Miejskie Przedszkole nr 11 Specjalne” za spotkanie z Nami
Z ogromną przyjemnością przedstawiłyśmy dzieciakom “zawód fizjoterapeuty”. Dzieci sporo wiedziały jak dbać o prawidłową postawę ciała, chętnie słuchały jak wygląda wizyta w gabinecie fizjoterapeuty oraz komu i w jaki sposób możemy pomóc.
Na koniec czekała ich niespodzianka. Z ogromnym zainteresowaniem dzieciaczki chciały sprawdzić odbicie swoich stópek na podoskopie.
Opiekunom dzieci dziękujemy za zaangażowanie oraz Dyrekcji za możliwość spotkania!
DZIĘKUJEMY !
Fizjoterapeutka Dorota Mróz i Monika Rzepka z NZOZ Centrum Rehabilitacji Neurokinezis.
Kolejne przedszkolaki czekają!

W lutym 2017 zorganizowaliśmy  BEZPŁATNE WARSZTATY “Prawidłowy rozwój dziecka” dla kobiet w ciąży,rodziców  noworodków i niemowlaków
Rodzice dowiedzieli się między innymi jak obserwować rozwój dziecka, jakie są sygnały alarmowe w rozwoju dziecka, które mogą ich niepokoić, z kim skonsultować się w razie potrzeby.
W ten dzień zaprosiliśmy Klub Aktywnych Mam, który opowiedziały o swojej działalności, zachęciły do udziału w wielu eventach organizowanych przez siebie. Podczas warsztatów można było obejrzeć galerię fotografii z sesji Małgorzata Chudy Photography. Sesje które są pięknym finałem na zapamiętanie jednych z najważniejszych momentów w życiu Rodziców i uroczych Dzieci!

Z myślą przede wszystkim o dobrym rozwoju dzieci NZOZ Centrum Rehabilitacji Neurokinezis uruchomił cykl szkoleń “Wpływ zaburzeń przetwarzania słuchowego na rozwój,  i naukę i zachowanie dziecka” dla  nauczycieli, terapeutów, pedagogów oraz rodziców.

Rok 2016 był dla nas pracowity. Wzięliśmy udział w wielu szkoleniach.

Fotorelacje z kilku możecie Państwo obejrzeć poniżej.

Udział w szkoleniach pozwala Nam poszerzać Naszą dotychczasową wiedzę, co pozwala korzystnie wpłynąć na leczenie Naszych pacjentów :-)

Ośrodki
 • Ośrodek I: Nowy Sącz,
  ul. Wiśniowieckiego 28
  tel. 018 440 74 84
 • Ośrodek II: Nowy Sącz
  ul. I Brygady 4a
  tel. 018 222 53 08
 • Ośrodek III: Piwniczna,
  ul. Ogrodowa 2
  tel. 018 446 40 25
projekt i realizacja: strony internetowe gliwice