Regulamin NZOZ „NEUROKINEZIS”


W związku z ograniczonymi możliwościami świadczenia usług z zakresu rehabilitacji medycznej w ramach kontraktu Z NFZ a jednocześnie dużym zainteresowaniem pacjentów metodami terapii prowadzonymi przez NZOZ Centrum Rehabilitacji “NEUROKINEZIS” przepraszamy za utrudnienia wynikające z długiego czasu oczekiwania na rozpoczęcie rehabilitacji.

W związku z powyższym:

1. Pacjent zobowiązany jest do punktualnego zgłaszania się na zabiegi i konsultacje lekarskie.
2. W przypadku gdy pacjent nie może się stawić się w poradni lub gdy zrezygnował ze świadczenia opieki zdrowotnej jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić o tym świadczeniodawcę.

3. Jeżeli pacjent nie stawi się u świadczeniodawcy w wyznaczonym dniu bez powiadomienia, zostaje skreślony z terminów (jest to rozumiane jako rezygnacja z zabiegów).

4. Po rozpoczęciu rehabilitacji nie zgłoszenie się na jeden z wyznaczonych terminów i nie powiadomienie także powoduje skreślenie pacjenta z pozostałych wizyt (jest to rozumiane jako rezygnacja z zabiegów).

5. Pacjent powinien także powiadomić świadczeniodawcę o wszelkich zmianach numeru telefonu. Brak aktualnych danych informacji utrudni lub uniemożliwi kontakt z pacjentem.

Rodziców przychodzących na rehabilitację z małym dzieckiem prosimy o przynoszenie przynajmniej

2 szt. tetrowych pieluszek.

Przed wejściem do gabinetu prosimy o zmianę obuwia (szatnia dla pacjenta) lub założenie pantofli ochronnych.

Dziękujemy!

Ośrodki
 • Ośrodek I: Nowy Sącz,
  ul. Wiśniowieckiego 28
  tel. 018 440 74 84
 • Ośrodek II: Nowy Sącz
  ul. I Brygady 4a
  tel. 018 222 53 08
 • Ośrodek III: Piwniczna,
  ul. Ogrodowa 2
  tel. 018 446 40 25
projekt i realizacja: strony internetowe gliwice